Графік роботи:

Понеділок - субота: з 9:00 до 18:00
Вихідний:  неділя

0
Мій кошик
Каталог
 • Оплата
  при отриманні
 • Обмін
  та повернення
 • Швидка
  доставка
 • Гарантія
  якості
 • Покупка
  в один клік
Про магазин

Професійне обладнання для харчової промисловості для ресторанів і кафе служить в ролі обов'язкового елемента для успішного ведення бізнесу. До питання вибору даної продукції необхідно підходити з усією ретельністю. Таке обладнання повинно служити вірою і правдою довгі роки, справляючись в повній мірі з реалізацією своїх функцій.

Маючи чималий досвід і бездоганну репутацію, ми пропонуємо увазі клієнтів комплексні послуги в області поставки обладнання для ресторанів, кафе та інших точок громадського харчування. За час своєї роботи ми успішно запустили виробничі лінії в різних закладах.

Оснащення будь-якої точки громадського харчування на сучасному рівні передбачає установку різних видів обладнання: теплове, холодильне і електромеханічне обладнання, конвектомат, лінії роздач і т.п.

Всі ці найменування представлені в нашому асортименті. Вашій увазі пропонується максимально широкий асортимент технологічного обладнання різного призначення, габаритів, потужності і цінової категорії. Представлена ​​продукція здатна задовольнити потреби як великих підприємств громадського харчування, так і невеликих кафе, барів.

Теплове обладнання - обов'язковий елемент оснащення поважаючого себе ресторану або кафе. В процесі покупки слід враховувати меню закладу, режим роботи його кухні. Серцем будь-якої кухні стає професійна плита. Індукційна, електрична або газова - вибір залишається за вами. Цей елемент оснащення покликаний виконувати відразу кілька функцій. Не меншу увагу слід приділити і жарочной поверхні.

Група холодильного обладнання представлена ​​шафами, столами і вітринами для охолодження. Останні моделі подібної техніки оснащуються електронним блоком управління, що дозволяє вільно контролювати температуру в агрегаті і здійснювати керівництво базовими процесами.

Відгуки про магазин
Вгору